Paketini Seç Ve Yüksek Performansı Hisset

Sana en uygun pakete karar veremediysen, canlı desteği kullan

  • VDS-01
  • VDS-02
  • VDS-03
  • VDS-04
  • VDS-05

Neden DiyoNET

Sanal Sunucu hizmetlerimiz yüksek performans ve yüksek korumalıdır!

Yüksek performans!

DiyoNET, Sanal Sunucu hizmetleri türkiyedeki en üst düzey performansı ve ddos korumasını vermek üzere tasarlanmıştır. Tüm donanımlarımız yeni nesil olup sizin hizmetinize sunulmuştur.

Seçilebilir İşletim Sistemi

Dilediğiniz işletim sistemini seçebilirsiniz ve bunu tek tıkla yapabilirsiniz aynı zamanda tek tıkla format, reboot gibi komutları kullanabilirsiniz.

Gizlilik

DiyoNET İle tüm bilgileriniz güvende. DiyoNET Özel şifreleme yöntemleri ile tüm bilgilerinizi asla kırılmayacak şekilde şifreler.

Yüsek DDos koruması

DiyoNET Yüksek ddos koruması sağlar aynı zamanda çözüm odaklıda ücretsiz ddos koruma desteğimiz bulunmaktadır.

99.9% Uptime Garantisi

DiyoNET İle yılda sadece 2 dakika kesinti yaşarsınız buda planlı bakımlar içindir daha fazla diyonet ile mümkün değil.

Geri İade Garantisi

Memnun kalmamanız durumunda hizmetiniz anında ödemeyi yaptığınız kredikartına geri iade edilir.

Hosting Paketlerimizi İncelemeye Ne Dersin?

Yüksek Layer7 Korumamız ile hosting hizmetinin dibine vurun!

Hosting Paketlerimiz

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerin en çok sordoğu sorular ve yanıtları

Profesyonel hosting size özel ayrılmış bir ip adresi içeren ve tamamen site portlarını saldırganlara karşı korumaya yönelik tasarlanan özel paketimizdir aslında bu bir hosting değil sanal sunucudur ancak site portları dışındaki portlar erişime kapalı olduğu için sadece internet sitenizi yüksek performansla barındırmanıza olanak sağlar.
Evet, DiyoNET sizin isteğinize göre sunucu toplayabilir veyatta dizayn edebilir bize ihtiyaçlarınızı bildirmeniz yeterli olacaktır iletişim için üyeliğinize giriş yaparak destek sistemimizi kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ilettiğiniz taktirde kısa sürede size DiyoNET çalışanları tarafından teklif iletilecektir.
Hayır, DiyoNET Yüksek performanslı aynı zamanda yüksek DDos koruması sağlayan sektörünün lider firmasıdır, DiyoNET üzerinden sanal sunucu Hizmetlerimizden satın alarak oyun sunucusuna çevirebilir veyatta çeşitli işlerinizde kullanmak üzere hızlıca dizayn edebilirsiniz aklınıza takılan her sorun için destek talebide oluşturabilirsiniz.
Evet, DiyoNET farklı firmalardan hizmet alan internet sitenizi sorunsuz şekilde bizim sunucularımıza geçirerek size teslim edebilir aynı zamanda hizmetinizi yedekleyerek bünyesinde bir soruna karşı size sunmak üzere bekletir.
DDos koruması sizin internet sitenizi rakipleriniz tarafından illegal yollarla saldıralara karşı koruyan çok gelişmiş bir alt yapıdır. Sizlere ücretsiz olarak çok büyük gelebilecek saldırılara karşı koruma sağlıyoruz bu hizmeti veren sektöründe tek firmayız.